مونيتور
نويسندگان
عضويت
نام کاربري :
پسورد :
تکرار پسورد:
ايميل :
نام اصلي :
آمار
امروز : 0
ديروز : 0
افراد آنلاين : 1
همه : 10655
پيوندهاي روزانه
لينكي ثبت نشده است
چت باکس

اگر مي خواهيد يك نمايشگر شهري ال اي دي تي وي كو را بخريد بايد هزينه زيادي را براي آن پرداخت كنيد كه اين هزينه ها معمولا براي شركت ها كاري منطقي نمي باشد. بهترين راه براي صرفه جويي در هزينه ها و در عين حال بهره مندي از امكانات نمايشگر شهري، اجاره آن است.

با اجاره تلويزيون شهري مي توانيد تا هر زماني كه بخواهيد از آن بهره مند شويد و در كوتاه مدت نياز به تبليغات و برند سازي خودتان را برآورده نماييد.

برعكس آنچه بيشتر شنيده مي شود اجاره نمايشگر شهري كار خيلي راحتي است و در برخي مواقع هزينه آن نزديك به هزينه محصولاتي مانند تلويزيون هاي LED است.

تلويزيون شهري نمايشگر بزرگي است كه در حال حاضر به منظور استفاده در اماكن شلوغ و پر رفت آمد به وسيله اي رايج تبديل شده است.

اجاره تلويزيون شهري

 

اگر مي خواهيد در يك رويداد تبليغاتي و تجاري مثل نمايشگاه شركت كنيد مي توانيد به صورت محدود يك تلويزيون شهري را اجاره كنيد كه از خريد تلويزيون شهري به صرفه تر در مي آيد.

تلويزيون شهري انعطاف بسيار بالايي دارد و با توجه به فضايي كه شما در اختيار داريد مي توانند اندازه هاي گوناگوني را درخواست كنيد و در اختيار داشته باشيد.

همينطور كيفيتي كه تلويزيون شهري ارائه مي دهد با توجه به اندازه هاي بزرگ آن مطلوب و قابل قبول است.

اما اگر بخواهيد كيفيت بالاتري را داشته باشيد مي توانيد از ماژول هايي با دات پيج پايين تر استفاده كنيد.

تلويزيون شهري با نام هاي گوناگوني شناخته مي شود كه برخي از ويژگي هاي آنها در همه اين تلويزيون ها مشترك است. بسياري از اين اصطللاحات و عناوين به صورت مشترك به كار مي رود كه يكي از اين اصطلاحات دات پيچ است.

دات پيچ چيست  و چرا اهميت دارد

دات پيچ عبارت است ميزان فاصله لامپ هايي كه در هر واحد پيسكل از صفحه نمايش بلوك هاي تشكيل دهنده  در تلويزيون شهري وجود دارد. در حقيقت شما با اجاره تلويزيون شهري دات پيچ كه داراي عدد پايين تر باشد ميزان كيفيت تصوير بالاتري نسبت به اجاره تلويزيون شهري دات پيچ  بالاتر دارد را خواهيد داشت.

پيسكل به تعداد خانه هايي گفته مي شود كه تشكيل دهنده يك تصوير هستند البته اين واحد بر خلاف واحد هاي ديگر اندازه گيري اندازه يكسان و يك نواختي ندارد. در صفحه نمايش مانيتور اندازه پيكسل هاي تشكيل دهنده نسبت به پيكسل هاي تشكيل دهنده صفحه نمايشي به اندازه يك تلويزيون شهري نيست و به همين خاطر به صورت يكاي ثبت شده نيست و تنها جنبه عمومي دارد.

با توجه به تعريف پيكسل و دات پيچ مشخص شد كه چرا تعداد دات پيچ ها در كيفيت تاثير دارد يعني شما در نقطه چه تعداد امكان تنظيم و تفكيك نور براي برقراري تصوير داريد.

بلوك چيست

بلوك ها از تعدادي پيكسل تشكيل شده اند و به صورت يك متري هستند و در واقع پايه و اساس اوليه تشكيل اين اندازه تلويزيون شهري هستند بر خلاف تلويزيون هاي عادي در تلويزيون شهري شما مي توانيد به سادگي در ابعاد مختلف آن را پياده سازي نماييد.

دات پيچ داخل سالن و دات پيچ خارج سالني

يكي از اصطلاحاتي كه در زمان اجاره تلويزيون شهري دات پيچ با آن رو به رو هستيد داخل سالن و خارج سالن بودن آن است از نظر مشابهت هر دو ساختار يكساني دارند اما چند تفاوت جزيي دارند اول از همه اين كه كيفيت دات پيچ هاي خارج سالني بالاتر است چون فضاي بيشتري را پوشش مي دهند و از فاصله هاي بيشتري تماشا مي شوند مانند تلويزيون هاي شهري نصب شده در بالاي ساختمان هاي تجاري در حالي در دات پيچ داخل سالن اين فضا به مراتب نسبتا كمتر است و به همين ترتيب مشاهده مخاطب كمتر است .

دومين موضوع بحث عايق سازي و فريم دار بودن اين دات پيچ داخل سالن نسبت به دات پيچ خارج سالن است در دات پيچ  داخل سالن به علت عدم ارتباط مستقيم با اب و رطوبت مانند باران و برف از عايق كاري عادي استفاده مي شود در حالي در تلويزيون شهري دات پيچ خارج سالن علاوه بر استفاده از عايق عادي نياز به استفاده از فريم ها و پايه هاي اضافي براي نصب و هم چنين محافظت از صفحات آن است.

نمايشگر شهري خارج سالن همينطور كه از اسمش پيداست در فضاي خارج مورد استفاده قرار مي‌گيرد. اين تلويزيون از نور بيشتري برخودار بوده و به اصطلاح روز ديد است. همچنين از مقاومت فيزيكي بيشتري نسبت به تلويزيون‌هاي شهري ديگر برخوردار مي باشد و در دو نوع دسترسي تعمير از پشت و تعمير از جلو ارائه مي گردد.

رزولوشن تلويزيون‌هاي شهري داخل سالن بيشتر از تلويزيون‌هاي شهري خارج سالن است.

اجاره تلويزيون شهري دات پيچ ۶

در زمان هايي اجاره يا فروش تلويزيون شهري دات پيچ براي محل هايي است كه شما در فضاي باز قرار داريد اما اين فضاي باز داراي سرپوش يا در محيطي است كه به صورت مستقيم در معرض تابش نور افتاب در صفحه نمايش را نداريد مي توانيد از ميزان تابش ۶۰ الي ۸۵ درصد نيز استفاده نماييد اين ميزان تابش بايد با توجه به وضوح فيلم و ميزان نور و جلب توجه عابرين بررسي و اندازه گيري شود.

در محيط هايي كه مسقف هستند و كرايه تلويزيون شهري دات پيچ داخل سالني استفاده مي شود مي توانيد از ميزان زير ۶۰ درصد ميزان نور هم استفاده نماييد اين ميزان تابش بسته به نور محيط شما ممكن است به صورت دقيق نباشد و گاهي افزايش يا كاهش داشته باشد اما همواره ميزان تابش نور محيط هرچه بيشتر باشد بايد ميزان تابش صفحه نمايش شما نيز بيشتر باشد تا تصوير به صورت واضخ نمايش داده شود.

قيمت تلويزيون شهري

اگر مي خواهيد بيشتر و بهتر از همه در مراكز خريد ، نمايشگاه ها ، همايش ها و مكان ها پر رفت و آمد ديگر بيشتر و بهتر از بقيه ديده شويد با صرف قيمت تلويزيون شهري منصفانه مي توانيد بهترين كيفيت را در اختيار داشته باشيد.

مي توانيد تنها با هزينه اي در حدود ۱۰۰ تا ۲۰۰ هزار تومان ( به شكل روزانه ) از اين ابزار قدرتمند براي تبليغات استفاده كنيد.

تلويزيون هاي شهري از به هم پيوستن ماژول هايي تشكيل مي شود كه بر روي آن پوشيده از چراغ هاي LED است.

چراغ هاي LED بر روي اين صفحات علاوه بر قابليت تغيير رنگ مي توانند ميزان شدت نور را نيز تنظيم كنند و به اين ترتيب در تلويزيون شهري تصاويري با كيفيتي مطلوب شكل مي گيرد.

تلويزيون‌هاي شهري علارغم ظاهري كه از خود نشان مي دهد به راحتي در مكان هاي مختلف قابل نصب هستند و مي توانند با توجه به جلوه هاي حركتي و تبليغات رنگي و متحرك نظر مخاطبان را بيشتر از روش هاي ديگر تبليغاتي جلب كنند.

علاوه بر آن بايد ضد‌ضربه و حرارت نيز باشد كه در بسياري از انواع تلويزيون هاي شهري اين نكته رعايت مي شود.

از جمله مزاياي ديگر اين محصول اين است كه به دليل ماژولار بودن با خراب شدن يا معيوب بودن يكي از قطعات آن به راحتي آن بخش جايگزين شده و تلويزون همانند سابق مي تواند عملكرد خود را داشته باشد.

منبع: تلويزيون شهري

امتياز:
بازديد:
[ ۳۰ آبان ۱۳۹۶ ] [ ۰۴:۳۲:۰۲ ] [ امين سرخوش ]
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]
.: Weblog Themes By bigtheme :.

درباره وبلاگ

اجاره تلويزيون شهري
موضوعات وب
پنل کاربري
نام کاربري :
پسورد :
نظرسنجی
لينک هاي تبادلي
فاقد لینک
تبادل لينک اتوماتيک
لينک :
خبرنامه
عضويت لغو عضويت
امکانات وب