مونيتور
نويسندگان
عضويت
نام کاربري :
پسورد :
تکرار پسورد:
ايميل :
نام اصلي :
آمار
امروز : 0
ديروز : 0
افراد آنلاين : 1
همه : 10655
پيوندهاي روزانه
لينكي ثبت نشده است
چت باکس

 

تلويزيون تبليغاتي شهري يك نمايشگر بزرگ مي باشد كه از ديود هاي ال اي دي تشكيل شده است . تلويزيون شهري بيشتر در فضاي بيرون از سالن استفاده مي شود . كاربرد تلويزيون هاي شهري در ميادين شهر و مجتمع هاي تجاري شهري , سردر سازمانها هاي دولتي ,خصوصي , پارك ها , دانشگاه ها و غيره مي باشد .


اين نمايشگرها قابليت برنامه ريزي و ساخت تيزر و نمايش آن را به دفعات نا محدود دارا هستند .شما مي توانيد با نصب اين نمايشگرها جلوه ويژه اي از تبليغات را براي مكان تجاري خود تامين كرده و باعث جلب توجه مشتريان و معرفي هرچه بهتر خدمات خود شويد. با كمك اين نمايشگرها قابليت انواع نوشتار متحرك ، عكس ، فيلم و تيزر تبليغاتي خود را به دفعات و به طور شبانه روز بر سر در مكان تجاري امكان پذير است.

كاربرد اجاره تلويزيون شهري براي پاساژهاي بزرگ تجاري

اجاره تلويزيون شهري بيشتر مورد استفاده مجتمع ها، پاساژهاي بزرگ تجاري و اداري و همچنين مراكز خريد قرار مي گيرد.
اولويت صاحبان مراكز تجاري جهت خريد تلويزيون شهري درآمدزايي، تبليغات و بازرگاني است با توجه به جذابيت و جذب مشتري كه تلويزيون شهري دارد در داخل چنين مجموعه هايي با پخش زنده فيلم و سريالهاي تلويزيوني، مسابقات حساس ورزشي و همچنين پخش زنده تصايور دريافتي از دوربين هاي مداربسته آن مجموعه و همچنين انجام تبليغات و ارائه پيام هاي فرهنگي سعي در بالا بردن پتانسيل ها فروش خود دارند. مراكز خريد همچنين با اجاره تلويزيون شهري به كسبه و صاحبان مشاغل مي توانند هزينه هاي آن را جبران كنند.

تآثير جانمايي مناسب تلويزيون بزرگ شهري

با توجه به فضاي نمايش تلويزيون هاي شهري بايد فضاي باز يا بسته را براي بكارگيري آن در نظر گرفت. منظور از فضاي بسته محيط داخل سالن يا مثلا تالار است، همچنين منظور از فضاي باز فضاي بيرون و محيط باز است، به عنوان يك قانون كلي اگر تلويزيون هاي شهري LED شما در فاصله دورتري نصب شود بايد اندازه نوشتار آن هم بزرگ باشد.،لذا بايستي تلويزيون هاي شهري LED بزرگتري داشته باشد و سرعت عبور افرادي كه بيننده تلويزيون شهري شما هستند ارتباط مستقيمي با اندازه نوشتار تلويزيون شهري LED دارد و هرچه سرعت بيننده ها بيشتر باشد نوشتار هم بايد بزرگتر باشد.
به ياد داشته باشيد، اگر تلويزيون شهري خود را بيش از حد بزرگ انتخاب كنيد، پول شما به هدر رفته است.اگر تلويزيون شهري خود را بيش از حد كوچك كنيد بازهم پول شما به هدر خواهد رفت و بهتر است كه اندازه تلويزيون شهري مناسب با زاويه ديد انتخاب شود زيرا زاويه ديد هم از پارامتر هاي LED است كه در ديده شدن يك پيكسل يا LED و در نهايت روي كل تلويزيون هاي شهري موثر است.

امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع: تلويزيون شهري
[ ۴ تير ۱۳۹۷ ] [ ۰۹:۴۱:۱۳ ] [ امين سرخوش ]
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]
.: Weblog Themes By bigtheme :.

درباره وبلاگ

اجاره تلويزيون شهري
موضوعات وب
پنل کاربري
نام کاربري :
پسورد :
نظرسنجی
لينک هاي تبادلي
فاقد لینک
تبادل لينک اتوماتيک
لينک :
خبرنامه
عضويت لغو عضويت
امکانات وب